Barrooster

WanneerTeamPersonen   
zaterdag 19 feb
11.30-14.15
za3Markus de Vries
Lars Andresen
14.00-16.15
da2
Matia Kosters

Mirke Hondebrink

Marelle Heesterbeek

16.00-18.15
za2
Jos de Jong

Lars Roemers

Michael Kruit

18.00-20.30
za1
Willem den Hartog

Ruben Westenberg
Rick Lommerts

20.15-22.00
za7
Wiebren

Jurjen

zondag 20 feb
10.00-12.00

zo3

Victor Sintenie

Gerhard Kruiger

12.45-15.30
zo4
Nick Bannink

Klaasjan Boersma

zaterdag 5 maa
11.45-14.15
za1Steven Knotters

Hesli Niebeek


14.00-16.15
za7

Mark Prins

Raymond

Sander
16.00-19.00

za5
Anne Roukema

Laurids Zoder

Thijs Munniksma

19.00-21.00

da3Laurien Ruessink

Ilona Hushof

Gabriela vd Schoot

zondag 6 maa
10.00-12.15

zo5
Bas Teunissen

Jaap van der Ploeg

12.45-14.45
zo4Joseph Lanjouw

Tijmen Lieven

14.45-17.00

zo3Ferdinand Hartstra
Egbert Antoons

zaterdag 19 maa
11.45-14.15
da2Lise Maren Kloosterman

Annege Vledder

14.00-16.15
da1Roxanne Visscher

Dagmar Schotanus

Lotte van der Kolk

16.00-18.15
za5Pim Wallis

Jan van der Meulen

Erwin Kuiper

18.00-20.30
da5Inge Ebbens

Belinda Eringa

Zoey van de Belt

20.15-22.00
za7Sebas

Jippe van der Sluis

zondag 20 maa
10.00-12.15

zo5Matijn Hoekstra

Pim Schievink

12.45-15.30

zo4Johan Smalbil

Bill de Smeth
zaterdag 26 maa
11.45-14.15
za3Stijn Neijenhuis

Frank Strookappe

14.00-16.15
za6Ronnie Kruitbos

Bram Musters

Frank Ten Kate
16.00-19.00
za4Nathan Dijkstra
Daniel Dongstra

Peter Kersing
19.00-21.00
da4Lotte Dijksma
Sam Huisman
zaterdag 2 apr
11.45-14.15
za1
Michel Maggi
Dave Knipmeijer

14.00-16.15
da1Yvet de Groot

Janneke Borgdorff

Sandra Reijenga

16.00-19.00
za2
Kees Damhof

Gert Jan Bazuin

Lloyd Smook

19.00-21.00
da2Eline Engwerda
Roos de Groen
zondag 3 apr
10.00-12.00
zo3Jeffrey van Sluis
Christiaan Topelen

11.45-14.15
zo1Liam Hindriks

Josua Pie

14.00-17.00
zo2Roel van Pel

Tomas Meiboom

zaterdag 9 apr
11.45-14.15da3Collinda
Lotte Snippe
14.00-16.15
za6
Brian Hoeksema

Simeon Ruiter

Diederik Roke
16.00-19.00

za4

Vincent Neef

Geert Kamminga

Ivar Maatje

19.00-22.00
da4

Karin Hoenderken

Daniëlle de Brock

Hanna Brunner
zondag 10 apr
10.00-12.15

zo5

Wouter Mostard

Rik Ferwerda

12.45-15.30

zo2

Pieter Jacobi

Nick Hulshof

zaterdag 16 apr
14:30-16:30
za7Michel Dalmolen

Wiebren

17:15-19:30
da3Liza van der Werff

Roos Breukers

zaterdag 23 apr
11.45-14.15
da2

Beppie van der Sluis

Tara Benesia

14.00-16.15
da1
Jolien Heidinga

Linda Hielkema

Alian Opufu

16.00-19.00

za5
Kor Niels Kuiper

Bram Zuidema

Jos Bakker

19.00-21.00

za2Thomas Spaan
Jesse van Galen Last

zaterdag 30 apr
11.45-14.30
za3Jorn Lijster

Sven Nijenhuis

14.30-16.30
za4Bart van Wijck

Niels Cremer

Nathan Dijkstra
16.30-19.30
za5Anne Roukema

Laurids Zoder

Thijs Munniksma
zaterdag 7 mei
11.45-14.30

da2
Marloes Albers

Geeske Berga

14.30-16.30
da4Carin Lommerts

Anouk Korf

Chiara

16.30-19.30

za2Bryan Bergsma

Eric van Sprundel

Bas Smit

zaterdag 14 mei
11.45-14.15

za3Detmar van der Veen

Derk Massink

14.00-16.15

za6Peter Veldman
Aad Withaar

Peter Roemers
16.00-19.00

za4Daniel Dongstra

Peter Kersing

Vincent Neef
19.00-21.00
da3Gabriela vd Schoot
Elise Leijstra
Marline Wierenga
zondag 15 mei
10.00-12.00
zo3
Joshua Kruijer
Jimmy Nieuwzwaag
12.45-15.30
zo2Frank Hiddema
Stijn van Pel
zaterdag 21 mei
11.45-14.15
za1
Nick Kamst
Tonnis de Vries
14.00-16.15
za7
Mark Prins
Raymond
Jurjen
16.00-19.00
da5
Esther Sternsdorff
Evelien van Rossum
Anniek Germs
19.00-21.00
za2
Leroy Ribberink
Pieter Galema
Jos de Jong
zaterdag 28 mei
11.45-14.30
za3
Markus de Vries
Lars Andresen
14.30-16.30
da1
Floor Engberts
Maxime Jackson
Anna Bosma
16.30-19.30
za2
Lars Roemers
Michael Kruit
Kees Damhof
zaterdag 4 juni
12:15-14:30
za1Bram Tempelaar
Willem den Hartog
14:30-17:30
da5Fleur Halsema
Anna de Visser
Maxime Tjioe
zaterdag 11 juni
14:00-16:00da3
16:00-18:00da2
18:00-20:00za6
20:00-22:00za7
22:00-24:00za4
24:00-02:00za5

2020 @ G.V. Groen Geel - Development Phanatique